czwartek, 20 lutego 2014

„Expo Sweet 2014 – fotorelacja“


Expo Sweet to najważniejsze i największe targi branży cukierniczo-lodziarskiej w Polsce. Tu odbywają się polskie premiery najnowszych maszyn i komponentów. Tu też prezentowane są najnowsze światowe trendy i inspirujące pomysły mistrzów cukiernictwa. A w tym roku dodatkowo, wszyscy zwiedzający , byli świadkami Mistrzostw Polski Lodziarzy, Mistrzostw Polski w przygotowaniu deseru i Mistrzostw Polski Uczniów Szkół Cukierniczych.

W tym roku miałem możliwość podziwiania na gorąco tego, co doprowadza o zawrót głowy. "Jak w niebie",  tak czułem się przez chwilę w tej wyjatkowej fabryce nie tylko czekolady :) Zapraszam na krótką fotorelację z ostatniego pobytu w Warszawie.Prawda, że ślinka leci? ... 

zdj. Marcel Migdał


15 komentarzy:

 1. A próbowałeś lodów bazyliowych?? To jest chyba to co najbardziej zapamiętam z targów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lodów bazyliowych? Pierwsze słyszę .... To musiało być mega przeżycie :)

   Usuń
 2. Magia:) Po prostu magia:)
  A tort z odwzorowaniem twarzy.. wow.. trzeba mieć talent, żeby tworzyć takie cuda:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cholercia, tak bardzo żałuję, że mnie tam nie było :( Piękne są te torty, które nawiązują do sukienek manekinów. Najpiękniejszy chyba ten z pawiem i z wzorami ludowymi, no cudeńka po prostu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najdłużej stałem przy torcie z piórami. Robił wrażenie... cały czas miałem ochotę spróbować i dotknąć palcem, ale niestety zbyt dużo świadków było na około :)

   Usuń
 4. Lody bazyliowe..mniammmm,smak niezapomniany, a chlebowe próbował ktoś? Mnie zaskoczyła pomysłowość i kunszt wykonania śrubek, cegiełek i wędlin ciasteczkowych :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mogłem nie zauwazyć takich rzeczy na targach? Po prostu słodkości mnie ogłupiły :)

   Usuń
 5. Piękne zdjęcia, zaraz zjem kompa. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahaha ale nie mojego :) prosze :)

   Usuń
 6. Boskie cudeńka ;)

  OdpowiedzUsuń